Regulamin zakupów

1.

Sklep internetowy wedkarnia.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Produkty wystawione w sklepie wedkarnia.pl zostały legalnie wprowadzone do obrotu handlowego w Polsce i pochodzą od oficjalnych przedstawicieli na rynek polski lub pochodzą bezpośrednio od producentów.

3.

Ceny podane w sklepie wedkarnia.pl są cenami brutto – zawierają podatek VAT.

4.

Standardowo wystawiamy fakturę VAT na zakupione produkty w sklepie www.wedkarnia.pl.

Faktury wysyłamy drogą elektroniczną na maila klienta w formacie PDF, wystarczy ją wydrukować i przekazać do Działu Księgowości jako pełnoprawny dokument potwierdzający transakcję. Obowiązujące przepisy nie nakładają obowiązku pieczętowania i podpisywania faktur. (art. 106 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54, poz. 535, z późn. zm.). W przypadku błędnie wystawionej faktury prosimy w wiadomości zwrotnej o przesłanie prawidłowych danych.

Faktury są wysyłane za pomocą systemu ksiągowego www.ifirma.pl, który zapewnia wszelkie aktualne uwierzytelnienia prawne w związku z wysyłaniem dokumentów sprzedaży drogą elektroniczną.

Faktura przesłana na emaila, naszym zdaniem, oprócz walorów ekologicznych jest bardziej korzystna dla klienta.Można ją w dowolnym momencie wydrukować, nigdy się nie zgubi i posiada dłuższą ( dokładniejszą ) nazwę zakupionego produktu niż na wydruku na paragonie fiskalnym.

5.

Zamawiany towar, który na życzenie klienta jest wysyłany na podany przez niego adres, dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

6.

Koszty wysyłek i formy dostawy na złożone zamówienia:

1.)

Poczta Polska eCommerce Standard: 7,70zł - dostarczenie do 3 dni roboczych

Poczta Polska eCommerce Priorytet: 9,7zł - dostarczenie do 3 dni roboczych

kurier DPD: 15 zł - dostarczenie 1 dzień roboczy / pobranie DPD 20zł

Darmowa dostawa obowiązuje powyżej 350zł kwoty złożonego zamówienia.

2.)

Przesyłka wysyłana za granicę Polski jest indywidualnie wyceniana i przesyłamy dodatkowy koszt wysyłki drogą mailową.

3.)

Wysyłki zawierające gratisy i prezenty okolicznościowe dla najlepszych klientów, wysyłamy oczywiście na nasz koszt.

4.)

Wyżej wymienione koszty dostawy mogą czasowo ulec zmianie w związku z czasowymi promocjami. Promocje takowe będą wymieniane w dziale "Aktualności".

5.)

Czas wysyłki wydłuża się w następujących wypadkach:

- podczas pakowania odkrywamy "ukryte" wady i uszkodzenia

- jeżeli zamawiający wybrał sposób płatności w systemie ratalnym, wtedy czekamy z wysyłką do czasu, aż otrzymamy od firmy przyznającej kredyt ratalny status "klient zaakceptowany"

- zamawiający wybrał sposób płatności typu: przelew, paypal, transferuj.pl, wtedy czekamy z wysyłką do czasu wpłynięcia na nasze konto kwoty danego zamówienia. Kiedy klient prześle nam bankowe potwierdzenie dokonania przelewu na nasz adres mailowy to wtedy zaczynamy realizację zamówienia

- jeżeli zaistnieją "sytuacje losowe", tj. wypadek, choroba, pobyt w szpitalu itp. W takiej sytuacji, kontaktujemy się z zamawiającym i proponujemy nowy termin realizacji zamówienia.  

- nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek realizowanych  przez firmę kurierskią DPD lub Pocztę Polską.

7.

Statusy zamówień:

- zamawiający otrzymuje od nas drogą elektroniczną ( na maila ) link potwierdzający zamówienie

- zamawiający klikając w link potwierdzający zamówienie, potwierdza że wprowadzone w zamówieniu dane są prawdziwe

- następnie przyjmujemy zamówienie do realizacji  i wysyłamy wtedy maila do klienta "Zamówienie przyjęte do realizacji"

- w dniu wysyłki zamówienia, zostaje wysłana informacja drogą elektroniczną na maila " Zamówienie zostało wysłane", gdzie podajemy również numery przewozowe paczki DPD lub Poczty Polskiej.

- w dniu dostarczenia paczki do klienta, wysyłamy drogą mailową dokument sprzedaży

8.                                                                                     

Podanie prawdziwych danych osobowych w formularzu rejestracyjnym, jest niezbędne do przeprowadzenia udanej transakcji zakupu.

W interesie klienta jest podanie prawidłowych, prawdziwych danych, umożliwiających kontakt i dostarczenie zakupionych towarów. Sklep Wedkarnia.pl nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych przez zamawiającego.

W przypadku podania fikcyjnych danych osobowych lub danych uniemożliwiających kontakt z zamawiającym, zamówienia wtedy będą anulowane i niezrealizowane.

Informacje odnośnie przetwarzania danych znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

9.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączenie do paczki ze zwracanym towarem. 

10.

Sprzęt zwracany zgodnie z pkt. 10, nie może nosić oznak użytkowania. Zgodnie z ustawą, zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. 

11.

W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru, a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia pkt. 2, umowę kupna- sprzedaży uważa się za nie byłą i klientowi zostanie dokonany zwrot jego świadczeń.

12.

Promocje i obniżki cen, mają ograniczony czas trwania i nie gwarantujemy dokładnego czasu ich trwania.   Obowiązująca cena dla zamawiającego to cena, która jest podana w naszym sklepie w momencie składania zamówienia.

13.

W przypadku niezgodności towaru z umową, zamawiający, najpierw kontaktuje się z nami w celu rozwiązania i wyjaśnienia ewentualnego problemu, a następnie, kiedy uzgadniamy, że niezbędna jest wysyłka reklamowanego towaru i ingerencja serwisu, prosimy najpierw wypełnić formularz reklamacji  widniejący na naszych stronach sklepu, a także podać ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań i wtedy po skontaktowaniu się z nami i podaniu prawidłowego adresu wysyłki, odesłać reklamowany towar, na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.

Towar, który już nie posiada gwarancji, ale wymaga naprawy lub konserwacji, wysyłany jest na koszt właściciela tegoż sprzętu. Adres wysyłki podajemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub drogą mailową.

14.

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru, drogą mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznane jest za uzasadnione.

15.

Gdy realizacja żądań reklamacyjnych Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wynikłego z uznania reklamacji, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

16.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

17.

Większość zdjęć oraz opisów znajdujących się na stronie sklepu pochodzą bezpośrednio z oficjalnych katalogów handlowych naszych dostawców lub producentów sprzedawanego towaru. W związku z czym sklep wedkarnia.pl, nie ponosi odpowiedzialności za błędy, które są zamieszczone tychże opisach czy zdjęciach.  Część zdjęć natomiast, widocznych w naszym sklepie, wykonaliśmy sami we własnym zakresie i podlegają pod ochronę praw autorskich. Na stronach naszego sklepu i naszych papierowych wizytówkach, umieszczone są także zdjęcia, za które oficjalnie iściliśmy podaną opłatę właścicielowi tychże zdjęć za pośrednictwem  serwisu na stronie  www.fotolia.pl.

18.

Polityka prywatności serwisu [www.wedkarnia.pl]

1. Informacje ogólne.

 1. Operatorem Serwisu www.wedkarnia.pl jest 


  "MAJO" MARIUSZ DUSZYŃSKI 
  ul.Szamotulska 53, 62-081 Baranowo
  NIP: 7811650818 , REGON: 639759598

 2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  1. Poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.
  2. Poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. "ciasteczka").
  3. Poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego Selly Shop Mariusz Połowczuk ul. Długa 17 Kólikowice PL 55-040 Kobierzyce

2. Informacje w formularzach.

 1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.
 2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)
 3. Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.
 4. Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 5. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.

Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o posiadaczu rejestrowanej domeny do podmiotów będących operatorami domen internetowych (przede wszystkim Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa j.b.r – NASK), serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.

3. Informacja o plikach cookies.

 1. Serwis korzysta z plików cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:
  1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  2. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  3. określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google.
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. 

 1. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
 2. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 4. Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności tych firm, aby poznać zasady korzystania z plików cookie wykorzystywane w statystykach: Polityka ochrony prywatności Google Analytics
 5. Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Serwisu. W tym celu mogą zachować informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.
 6. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/

4. Logi serwera.

 1. Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.
 2. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:
  1. czas nadejścia zapytania,
  2. czas wysłania odpowiedzi,
  3. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
  4. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
  5. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) – w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik,
  6. informacje o przeglądarce użytkownika,
  7. Informacje o adresie IP.
 3. Dane powyższe nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony.

Dane powyższe są wykorzystywane jedynie dla celów administrowania serwerem.

5. Udostępnienie danych.

 1. Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.
 2. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.
 3. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

6. Zarządzanie plikami cookies – jak w praktyce wyrażać i cofać zgodę?

 1. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www
 2. W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:
  1. Internet Explorer
  2. Chrome
  3. Safari
  4. Firefox
  5. Opera
  6. Android
  7. Safari (iOS)
  8. Windows Phone
  9. Blackberry

19.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.


NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
 • MAJO Mariusz Duszyński
 • ul. Szamotulska 53
 • 62-081 Baranowo
 • tel: 697097694
 • email: wedkarnia@gmail.com
O sklepie

Rok założenia naszej firmy to 1995r.

Jesteśmy oficjalnym sklepem partnerskim z pełnym zapleczem serwisowym firmy: Spro, Spro Big Waller, Cresta, Gamakatsu, Expert, Strategy, Solano, Besto i Kvalvik.

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

maridusz

zobacz komentarze
99.9% pozytywnych komentarzy

Średnia z 754 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
 • Typ
 • Ostatnie
  7 dni
 • Ostatnie
  30 dni
 • Wszystkie
 • Kupił /
  Sprzedał
 • Pozytywne
 • 0
 • 0
 • 1948
 • 150/1798
 • Neutralne
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0/0
 • Negatywne
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0/1